Taneční programy pro ZŠ od Jaroslava Havelky alias Doctora Dancera

Taneční zážitek, který nenaruší výuku a motivuje děti. Rozhýbe i netanečníky.

Zábavným pohybem k fyzickému i duševnímu zdraví
pro žáky ZŠ od roku 2008 

Rozpohybovat děti a mládež je v dnešní počítačové době čím dál těžší 

V dnešní době není výjimkou, že dítě tráví příliš času u displeje. Patří sem bezduché brouzdání sociálními sítěmi na mobilu až po hraní počítačových her.

Naším cílem je ukázat dětem a žákům, jak je v životě pohyb důležitý

Proč děti tráví tolik času pasivně u mobilů a počítačů? Většinou nemají dostatečnou motivaci k jiné alternativě. Náš program motivuje žáky k pohybu formou zábavného tance.

Když se dítě aktivně zapojí, získá nejsilnější zážitek - od roku 2021/2022 jsme připravili novinku: tanec s příběhem Doctor Dancer

Během programu dítě není jen pasivním divákem. Všichni jsou aktivní součástí. To je pro dítě nejsnazší začátek. Pohyb je zábava. Děti okusí ten pocit, když se jim po tanci vyplaví endorfiny - takzvané "hormony štěstí", které přináší dobrou náladu.

V centru dění od začátku do konce

Máme pozitivní zkušenosti se zapojením dětí/dospívajících. Každé věkové skupině přizpůsobíme formu výuky i obsah programu. Paní učitelky nám hlásí, že i děti, které se při tělocviku nechtějí dlouhodobě zapojovat, s námi tančí a vydrží až do konce programu.

Program, který nenaruší výuku

Děti se mohou u Vás v tělocvičně střídat stejně jako při hodinách tělocviku. Tím není narušen ani rozvrh, ani chod školy.

Rozumíme potřebám školy

Individuálně se přizpůsobujeme potřebám jednotlivých škol. Některé školy programem zpestřují a rozšiřují hodiny tělocviku. Jiné školy preferují spojení tříd do větších skupin. Starší žáky doporučujeme rozdělit podle pohlaví. Můžete si nás objednat i na zážitkové dny a kulturní programy školy.

Jedna výhoda za druhou

✅ děti jsou aktivně zapojeny
✅ program pro holky i kluky
✅ získají motivaci k aktivnímu pohybu
✅ aktuální a populární písničky a taneční kroky
✅ naučené sestavy může škola dále použít (např. při besídkách apod.)
✅ výhodná cena
✅ záruka vrácení peněz

Tančit může opravdu každý

Základní taneční kroky zvládne každý. Tanec se dá naučit. Stačí, když člověk chce. A kdo vás bude učit? Jaroslav Havelka, který tančí od roku 1998 a aktivně roztancovává Českou republiku na školách, na tanečních kurzech a na veřejných kulturních akcích.

30 dní záruka vrácení peněz

Tanečních programů se již účastnilo více jak 200 ZŠ po celé ČR. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

Jak nás hodnotí školy?

ZŠ A MŠ DOLNÍ KOUNICE

"Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože holky byly z Vaší hodiny nadšené!!! Moc se jim taneční hodina líbila a vyslovily přání, že příští rok by s Vámi zase rádi taneční hodinu strávily. Takže těším se příští rok na další spolupráci."
Lucie Králíková

ZŠ KRUŠNOHORSKÁ
KARLOVY VARY

"Již desátým rokem se dvakrát ročně setkáváme s " duší, srdcem i tělem" taneční skupiny Dancing Crackers Jardou Havelkou při tanečním tělocviku. Nadšení a elán, který z něj i jeho lektorů vyzařuje, se přenáší i na žáky, kteří tančí jako na pódiu za světel reflektorů. Že nemají dopnuté špičky? A místo doprava se otočili doleva? Je naprosto skvělé, že toto není vůbec důležité. Radost z pohybu a báječné hudby je tím největším a vlastně jediným cílem. Všem vřele doporučujeme."
Mgr. Petra Löbelová

ZŠ MALOSTRANSKÁ, PRAHA 1

"Hned po prvním dni tanečního tělocviku u nás v Malostranské základní škole byly děti nadšené. Vedení tanečních hodin pro jednotlivé třídy jsou pod vedením Jardy Havelky v příjemném a uvolněném duchu. Pokaždé se mu podaří naučit děti z 1. až 5. třídy během vyučovací hodiny skvělou taneční sestavu. Děti si s nadšením vyžádaly další hodiny, a tak jsou hodiny tanečního tělocviku u nás již pátým rokem. Už teď se těšíme na další školní rok, kdy k nám opět zavítá Dancing Crackers!!"
Jitka Levová

Další reference

Dobrý den,
my moc děkujeme. Váš program se všem moc líbil (paním učitelkám i žákům). Byla jsem mile překvapena, že jste dokázal přesvědčit k tanci i naše deváťáky (musím se přiznat, že jsem byla skeptická a nevěřila jsem tomu J). Reakce žáků byly velmi pozitivní, menší děti byly nadšené, komentář jednoho sedmáka: "Megadobrý!"

Uvidíme, jak na tom budeme v červnu s časem a programem...

Mějte se moc hezky,

Daniela Petrželová

ZŠ a MŠ Hazlov

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Unesení - doslova a do písmene unesení pohybem, rytmem, tancem a muzikou.
 I ti největší bručouni podlehli energii, která se prohnala naší tělocvičnou.

Úžasný program.

Moc děkujeme, že jste podnikl cestu až k nám."
 Zdraví Vás žáci 1.-5. ročníku a předškoláci
ZŠ a MŠ Žeranovice

Volné terminy zjistěte na telefonu 605 182 622
nebo napište e-mail na: jarda.havelka@seznam.cz a já vám ho potvrdím. 

JEDNOTNÁ CENA: 60 Kč / žák

na e-mailové adrese jarda.havelka@seznam.cz
nebo na tel. +420 605 182 622

Těším se na vás

Jaroslav Havelka 


JAROSLAV HAVELKA - Dancing Crackers s.r.o.
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona re v obchodním rejstříku
IČ: 06222056
Sídlo: Líšno 133, 25751 Bystřice
Není plátce DPH