Přihlášení


Přihlášky na semestr 2018/19

Od příští sezóny (která začne po prázdninách) bude více regulovaný maximální počet účastníků na kurzu. Dosavadní členové a noví evidovaní zájemci se o možnosti přihlášení / zarezervování místa dozví přednostně. Pokud chcete Vaši emailovou adresu přidat na seznam zájemců, napište nám na info@dancingcrackers.cz.

Přípravy v plném proudu

Od září 2018 pro Vás bude připravena aplikace, ve které najdete záznamy z tréninku, videa, popis, docházka, nejžhavější novinky, budeme přes ni spolu komunikovat a vše tam zkrátka budeme mít přehledně na jednom místě. Tuto sezónu jsme webovou aplikaci testovali a sbírali podněty pro vylepšení a pro další funkce. V září budou kurzy díky tomuto nástroji opět o úroveň výš.

Nechcete čekat do září?

Máte hned několik možností, kde můžete Dancing Crackers poznat osobně.

V létě pořádáme 3 tusnusy letních Campů (soustředění) pro členy i nečleny Dancing Crackers. Můžete se účastnit nebo alespoň podívat na závěrečné vystoupení, který je vždy v poslední den Campu.

Dále by vás mohla zajímat akce DC Holiday 2018. Akce pro celé rodiny nebo části rodin. Jedná se o prodloužený víkend, dovolenou na Šumavě. Dancing Crackers zajišťuje tréninky pro všechny věkové kategorie a Vy ho buď můžete využívat, nebo si zvolit vlastní program. Libovolně kombinujte.