Kurzy


Pracujeme na příjemnějším a přehlednějším zobrazení rozpisů.
Bude napojeno na naší databázi, abyste vždy viděli nejaktuálnější nabídku.

Letní semestr 2018

únor - červen

Benešov - Mini | Kategorie: MŠ
Úterý 16:00 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Jaroslav Havelka | Master Trainee: Tereza Reissig

Benešov - Starší | Kategorie: 7. - 9. třídy ZŠ
Úterý 17:00 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Zuzana Vernerová

Benešov - Střední - Miami | Kategorie: 4, - 6. třídy ZŠ
Středa 16:30 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Zuzana Vernerová

Benešov - Dospělí | Kategorie: 18+
Pondělí 19:00 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Jaroslav Havelka | Master Trainee: Veronika Tupá

Benešov - Mladší - Chicago | Kategorie: 1. - 3. třídy ZŠ
Pondělí 15:30 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Sabina Kollárová | Master Trainee: Tereza Reissig

Benešov - Střední - Chicago | Kategorie: 4. - 6. třídy ZŠ
Pondělí 16:30 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Sabina Kollárová | Master Trainee: Tereza Reissig

Benešov - Break | Kategorie: Všechny
Pátek 17:00 | Fitness Pulse Benešov
Lector: Jaroslav Havelka

Bystřice - Mladší | Kategorie: 1. - 3. třídy
Pátek 14:00 | ZŠ Bystřice (vstupní hala)
Lector: Jaroslav Havelka | Master Trainee: Patricie Žáčková

Bystřice - Střední | Kategorie: 4. - 6. třídy
Pátek 15:00 | ZŠ Bystřice (vstupní hala)
Lector: Jaroslav Havelka | Master Trainee: Patricie Žáčková

Čtyřkoly - Streetdance | Kategorie: 1. - 5. třídy
Středa 18:00 | Obecní Úřad (kulturní místnost)
Lector: Jaroslav Havelka | Master Trainee: Monika Tupá

Čtyřkoly - Dospělí | Kategorie: 18+
Středa 19:00 | Obecní Úřad (kulturní místnost)
Lector: Jaroslav Havelka

Divišov - Mladší | Kategorie: 1. - 5. třída ZŠ
Pátek 15:30 | ZŠ Divišov (tělocvična)
Lector: Sabina Kollárová

Divišov - Starší | Kategorie: 6. - 9. třída ZŠ
Pátek 16:30 | ZŠ Divišov (tělocvična)
Lector: Sabina Kollárová

Jablonec nad Nisou - Streetdance | Kategorie: ZŠ
Pondělí 16:00 | ZŠ Pivovarská (tělocvična)
Lector: Kristýna Kopecká

Karlovy Vary - Streetdance | Kategorie: 1. - 5. třídy ZŠ
Pátek 15:00 | ZŠ Krušnohorská (tělocvična)
Lector: Eliška Perutková

Krhanice - Mladší | Kategorie: 1. - 5. třídy ZŠ
Úterý 15:00 | ZŠ Krhanice (tělocvična)
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Lucie Krejcárková

Krhanice - Střední | Kategorie: 6. - 9. třídy ZŠ
Úterý 16:00 | ZŠ Krhanice (tělocvična)
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Lucie Krejcárková

Mrač - Streetdance | Kategorie: MŠ + 1. stupeň ZŠ
Úterý 15:00 | MŠ Minisvět
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Veronika Tupá

Nespeky - Streetdance | Kategorie: MŠ
Pondělí 14:30 | MŠ Kolečko Nespeky
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Veronika Tupá

Netvořice - Streetdance | Kategorie: ZŠ
Čtvrtek 16:30 | ZŠ Netvořice
Lector: Natálie Zahrádková Master Trainee: Barbora Chroustová

Olbramovice - Streetdance | Kategorie: 1. - 5. třídy ZŠ
Středa 14:30 | Obecní Úřad (tělocvična)
Lector: Eva Pochylá

Praha 1 - Streetdance | Kategorie: 1. - 5. třídy ZŠ
Úterý 15:30 | ZŠ Malostranská (tělocvična)
Lector: Natálie Zahrádková

Pyšely - Streetdance | Kategorie: 1. - 3. třídy ZŠ
Úterý 18:00 | Sokolovna Pyšely (malý sál)
Lector: Jessica Sarová

Sedlčany - Mladší | Kategorie: 1. stupeň ZŠ
Pondělí 15:30 | DDM SOU (zrcadlový sál)
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Andrea Sláviková

Sedlčany - Starší | Kategorie: 2. stupeň ZŠ
Pondělí 16:30 | DDM SOU (zrcadlový sál)
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Andrea Sláviková

Stochov - Streetdance | Kategorie: ZŠ
Pondělí 17:00 | Dům kultury (malý sál)
Lector: Jaroslav Havelka Master Trainee: Natálie Hajná

Týnec nad Sázavou - Starší | Kategorie: 5. - 9. třídy ZŠ
Pondělí 17:00 | Stará škola (tělocvična)
Lector: Sabrina Řádková

Týnec nad Sázavou - Mladší | Kategorie: 1. - 4. třídy ZŠ
Čtvrtek 15:30 | Stará škola (tělocvična)
Lector: Sabrina Řádková

Týnec nad Sázavou - Mladší | Kategorie: 1. - 4. třídy ZŠ
Čtvrtek 15:30 | Stará škola (tělocvična)
Lector: Sabrina Řádková

Votice - Mini | Kategorie: MŠ
Pondělí 14:30 | MŠ Votice
Lector: Denisa Říhová Master Trainee: Diana Kratochvílová

Votice - Mladší - Chicago | Kategorie: 1. třídy ZŠ
Středa 15:30 | ZŠ Votice (sál)
Lector: Tereza Litošová

Votice - Mladší - Miami | Kategorie: 2. - 3. třídy ZŠ
Středa 16:30 | ZŠ Votice (sál)
Lector: Adéla Zajícová

Votice - Střední | Kategorie: 4. - 5. třídy ZŠ
Čtvrtek 15:30 | ZŠ Votice (sál)
Lector: Eva Pochylá

Votice - Starší | Kategorie: 6. - 9. třídy ZŠ
Čtvrtek 16:30 | ZŠ Votice (sál)
Lector: Tereza Litošová

Votice - Extra | Kategorie: ZŠ (druhá lekce týdně)
Pondělí 16:15 - 17:15 | ZŠ Votice (sál)
Lector: Denisa Říhová

Votice - Dospělí | Kategorie: 18+
Úterý 19:00 - 20:00 | ZŠ Votice (sál)
Lector: Žaneta Bursíková