Členství


Ceník kurzů 2017/18

Ceník naleznete v přehledu cen.
V ceně je i nevyčíslitelná přidaná hodnota Dancing Crackers.
Např. 100% nekuřáctví týmu centrály a lektorů, technický vývoj, neustálé vzdělání lektorů.
Naprostou výhodou oproti jiným kroužkům a vzdělávacím subjektům je webová aplikace pro rodiče a tanečníky CRACKERS-is. Poznáte astronomický rozdíl. Máte komplexní přehled a kontrolu v průběhu celé sezóny. Jednoduše, elegantně, pohodlně. Systém má mnoho funkcí a stále ho rozšižujeme o další. Systém takového rozsahu nikdo jiný nenabízí.
Nově členové získávají vstupenku zdarma na každé společné setkání Dancing Crackers.
Jedná se v prosinci o vánoční akci Crackers Show a v květnu o stadionovou akci E-motion


Slevy a výhody

Dancing Crackers slaví kulaté 10. narozeniny. Dárečky dostáváte vy.
Sleva pro nejmenší: členové kurzů MINI (kategorie MŠ) mají trvale sníženou cenu o 30 %
Rodinná sleva: Druhý a každý další člen rodiny získává slevu -20 % (nekombinujeme se slevou pro kurzy MINI)
Sleva na více kurzů: Chceme, abyste mohli trénovat co nejvíce.
Proto jsme trvale snížili ceny pro 2. a každý další trénink v týdnu. Téměř o polovinu.
Poukaz jako dárek: Zvolte platbu na celou sezónu (září - červen). Získáte poukaz 150 Kč na soustředění, které si sami vyberete.
Přehled soustředění najdete v našem Kalendáři. Poukaz je přenositelný na jiné členy. Pro všechny promě kurzů MINI.


Časová náročnost

Základní kurz probíhá 1x týdně 60 minut. Pokud si chceš dát více do těla, můžeš si tréninky rozšířit o další kurzy. Na tento druhý (a každý další kurz) nabízíme výrazné snížení ceny. Kurzy můžeš navštěvovat i v jiném místě s jiným lektorem. Náše přihlášky jsou propojené napříč všemi městy a kurzy Dancing Crackers.


Mimotréninkové aktivity

Účast na soustředeních není povinná. U nás máš svobodu.
Jedou jen ti, co s námi chtějí tančit i o prázdninách a chtějí se rychleji posunout kupředu.
Kapacita je omezená.
Bohužel není prakticky možné, aby jeli všichni členové.

U slavnostních setkání Crackers Show (v prosinci) a E-motion (v květnu) je tomu naopak.
Pořádáme je právě proto, aby se všichni členové spojili tancem.
Žádné rozbroje a nevraživé pohledy. Nesoupeříme mezi sebou.
Jdeme cestou vzájemné podpory. Jsme jedna krev.

Ten den patří Dancing Crackers. Den, kdy jsme všichni spolu. Celá rodina tanečníka a celé Dancing Crackers.
Vidíte pestrou taneční přehlídku s bohatým doprovodným programem. Energie tryská všude kolem.

Rodiny a přátelé chodí podpořit tanečníky a potěšit se vystoupením na velkém profesionálním pódiu.
V záři reflektorů, v objektivu fotografů a kamer, za potlesku svých nejbližších.

Členové mají vstup na celý den zdarma.


Jak se stanu členem? Jak probíhá přihlášení?

Jednoduše. Vyplňte elektronickou přihlášku (dále jen e-Přihlášku). Přijďte na trénink. První trénink je u nás zdarma. Po odeslání přihlášky a uhrazení kurzovného jste oficiálně členem skupiny Dancing Crackers. Doporučujeme se přihlásit ještě před návštěvou kurzu kvůli omezené kapacitě. O první lekci zdarma nepřijdete. Můžete se po vyzkoušení prvního tréninku odhlásit a vrátíme vám kurzovné v plné výši.


Jak zaplatit kurzovné?

Po vyplnění e-Přihlášky vám přijde potvrzovací email i s platebními pokyny. Kurzovné se hradí výhradně převodem na bankovní účet. Pokud nevlastníte účet, můžete uhradit kurzovné vložením částky v bance. Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol. Nepřišel Vám potvrzovací email? Kontaktujte nás prosím. Společně problém odstraníme.


Mohu se přihlásit, když jsem začátečník?

Ano. Pokud jsi nikdy předtím netančil(a), není se čeho bát. Každý jednou začínáme. Navštiv trénink a poraď se s naším lektorem, jaká lekce je pro Tebe nejvhodnější.


Jak probíhají tréninky v Dancing Crackers?

Na začátku tréninku lektor zapíše docházku a baví se s tanečníky o aktuálních a důležitých událostech ve skupině. Následuje rozcvičení celého těla. Po zahřání následuje hlavní taneční část. Může mít různé formy: taneční styly, choreografie, freestyle, ale i taneční hry pro zpestření. Trénink uzavíráme protažením svalů. Průběh tréninku není vždy stejný.


Co si vzít s sebou na trénink?

Pití (nejlépe vodu nebo méně slazené nápoje)
Přezůvky (podrážka nesmí zanechávat barevné šmouhy)
Pohodlné oblečení
Pokud se potíš, hodí se malý ručník


Co je cílem kurzů Dancing Crackers?

Rozvíjíme taneční i duševní osobnost tanečníků. Členové mohou tančit jen pro radost, ale i tvrdě pracovat na svém rozvoji. Mohou se z nich také stát lektoři a v budoucnu vést svůj kurz pod naší ochranou. Už se tak několikrát stalo a jsme hrdí na krev naší krve. Obklopujeme tanečníky dobrým kolektivem, tzv. „tou správnou partou“. Jdeme tanečníkům kladným příkladem. Pozitivně ovlivňujeme jejich jednání a vzorce chování. Proto má Dancing Crackers velmi přísná kritéria při výběru lektorů. Cílem je spokojenost tanečnic/tanečníků skupiny Dancing Crackers.


Členská trička

Každý člen si během školního roku - zpravidla začátkem každého pololetí - kupují členské tričko Dancing Crackers (za 160 Kč). Pokud už triko vlastníte, nemusíte si ho kupovat. V případě, že jste z trička vyrostli, máte ho hodně onošené nebo seprané, doporučujeme objednat si nové. Vlastnit triko je nezbytné, nutné a žádoucí. :-) Je to naše prezentace. Ve fotbalu jsou dresy, v karate kimona, my máme členská trika.


Omluvenky

Zákonný zástupce člena je povinen omluvit jeho absenci předem. Formou SMS zprávy nebo e-mailu lektorovi. Lektor eviduje docházku na každé lekci. Eviduje přítomnost, absenci, pozdní příchody, ale i omluvenky. Uveďte prosím vždy celé jméno tanečnice/tanečníka a důvod absence. Pro vás je to jen několik slov, ale pro lektora velké ulehčení. Např. Lektor na začátku tréninku nemusí řešit, kde tanečník je a zda se mu něco nestalo. Předem děkujeme za ohleduplnost k lektorům a ostatním účastníkům tréninku :-)


Jak vybíráme lektory?

Být lektorem skupiny Dancing Crackers není jen o tanci. Je to výsada, životní postoj. Kritéria výběru jsou opravdu přísná a jen malé procento zájemců splní požadavky výběrového předkola. Poměr úspěšnosti k celkovému počtu zájemců vypovídá o našich prioritách.

Dobrý tanečník ještě neznamená „dobrý lektor“. Nestačí být ani dobrý lektor. To je v dnešní době málo, tedy alespoň pro nás. Víte, kdo v životě Vašeho dítěte na něj má největší vliv? Je to 5 lidí, s kterými se v životě nejčastěji stýká. My, Dancing Crackers, chceme být jedním z pěti, kteří budou Vaše dítě/děti pozitivně ovlivňovat v jejich budoucím životě. Nejsme jenom taneční skupina. Jsme obrovská rodina, která je plná pozitivně nastavených lidí, kteří jsou důkazem toho, že mezilidské vztahy, komunikace a dobro existuje. Jsme přece Dancing Crackers!

Mezi hlavní kritéria při výběru lektorů patří:
Ztotožnění s myšlenkou „Tancuj a nedrob!“
Nekuřáctví
Organizační talent
Komunikační schopnosti
Smysl pro zodpovědnost
Taneční zkušenosti
Pozitivní vztah k dětem a mladistvým
Chuť se dále rozvíjet


Žádné “výběrovky” ani “talentovky” členů

Každý má právo na tanec! Členové kurzu neprochází výběrovým řízením ani talentovými zkouškami. U nás má šanci každý. Nemusíte umět tančit, vždyť kurzy jsou od toho, abyste to naučili. Neodsuzujeme ty, kteří mají těžší začátek. Byli jsme svědky případů, kdy právě z těchto lidí vyrostli lepší tanečníci, než kteří měli „z hůry dáno“.

Těm co na sobě pracují a neusínají na vavřínech, se u nás otevírají další možnosti. Např. stát je jedním z lektorů Dancing Crackers, předávat své zkušenosti a šířit naši společnou filozofii tance. Nehraje zde žádnou roli, jak (ne)šikovný jste byli na prvním tréninku.


Nesoutěžíme

Dancing Crackers je nesoutěžní skupina. Tanec pro nás není měřitelný. Není to fotbal, kde jasně rozhoduje počet gólů. Vítěze soutěže určuje subjektivní názor poroty. Pokud se chce člen D.C. nějaké soutěže účastnit, nebráníme mu. Nesmí ale vystupovat pod názvem Dancing Crackers. Na našich akcích a soustředěních si občas zatančíme proti sobě - bez narušení přátelské atmosféry, bez přetvářky, bez pohárů, bez stresu a zmanipulované poroty. :-) Každá soutěž má jen jednoho vítěze. U nás přinášíme radost všem. Děláme věci, které tanečníky spojují v jeden silný celek. Věříme, že tato cesta je správná.